- Home
- ยป
- Our Products
- »
- New Items
New Items
Stainless Steel R Pin
Product Price: Rs 30 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Wire Diameter | 2 mm |
| Overall Length | 30 mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Pin Shape | Double Loop |
| Pack Type | Loose |
| Material | Spring Steel |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Hook Types Spring
Product Price: Rs 50 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Hook Type | Spring Hook |
| Gate Type | Bent Gate |
| Hook Length | 40 mm |
| Wire Diameter | 4 mm |
| Plating | Nickel Plated |
Yes! I am InterestedRequest A Callback